ZTE logo

ZTE szykuje średniaka z Androidem 7.0 Nougat

Z każdym razem musi upłynąć wiele tygodni, zanim nowo zaprezentowana wersja Androida zacznie być powszechnie stosowana przez wszystkich producentów. Powoli jednak po Androida 7.0 Nougat sięgają kolejni – również ZTE, które zainstaluje go w swoim najnowszym średniaku.

Smartfon wyposażono w 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 430 1,4 GHz z układem graficznym Adreno 505, 3GB RAM oraz 32GB pamięci wewnętrznej, zapewne z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD.

ZTE zastosowało w tym modelu również 13 Mpix aparat zarówno na tyle, jak i przodzie (w obu przypadkach można też nagrywać wideo maksymalnie w 1080p). Jak już wspomniałem, smartfon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat (na pewno z autorską nakładką producenta).

ZTE BV0800 (P840S10) w GFXBench
ZTE BV0800 (P840S10) w GFXBench

Na razie nie wiadomo, pod jaką nazwą zadebiutuje ww. urządzenie. GFXBench niestety nie daje żadnej wskazówki. Mozliwe jednak, że nie będziemy się długo zastanawiać i ZTE jeszcze w tym roku zaprezentuje ten model.

Źródło: GFXBench