ZTE prezentuje tani phablet z 4G LTE o nazwie ZMAX | Tabletowo.pl

ZTE prezentuje tani phablet z 4G LTE o nazwie ZMAX

Dołącz do dyskusji 0

Chińskie firmy w ostatnich miesiącach radzą sobie coraz lepiej, a jeden z gigantów w postaci ZTE ma potencjał na bycie w trójce największych producentów. Potrzebne są do tego coraz ciekawsze telefony w sensownych cenach oraz oczywiście agresywniejsza ofensywa w USA i Europie. Produktem na rynek amerykański, który może być bardzo ważny w portfolio Chińczyków, może okazać się ZTE ZMAX.

ZTE ZMAX to 5,7-calowy phablet o ekranie wykonanym w technologii TFT LCD i rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Za moc odpowiada 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 400 oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim również 16 GB pamięci wbudowanej, slot na kartę MicroSD, baterię o pojemności 3400 mAh oraz 8-megapikselowy aparat główny (1,6 mpix na przodzie). Ważną informacją jest to, że pracuje on w sieci 4G LTE. Wersja Androida to 4.4 KitKat.

Phablet ZTE ZMAX na razie będzie dostępny tylko w USA (od 24 października) i tylko w sieci T-Mobile. Oczywiście jeśli okaże się sukcesem, to zapewne pojawi się jego międzynarodowa wersja. Jego cena to tylko 252 dolary, co wydaje się bardzo ciekawą ofertą.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona