smartfon Nubia Z20
Nubia Z20 (fot. Nubia)

Co jak co, ale flagowe nubie są po prostu ładne. ZTE nubia Z30 Pro ma już datę premiery

Smartfonom z linii nubia nie można odmówić pewnej charakterystycznej estetyki. Kolejne urządzenia tej marki prezentują całkiem przyjemny design, czego dowodzi także zapowiedź najnowszej nubii Z30 Pro.

nubia Z30 Pro będzie równie ładna jak poprzedniczka

Już poprzedni flagowiec ZTE, nubia Z20, był całkiem urodziwy. Niewielkie ramki wokół ekranu smartfona oraz zachodzący na boki urządzenia wyświetlacz sprawiał naprawdę dobre wrażenie. Uroku przydawała temu modelowi także barwna obudowa i tylko nieznacznie wystający moduł aparatu na tylnej jej części. Kładąc telefon obok innych flagowców, można łatwo dojść do wniosku, że urządzenia konkurencji są po prostu dość słabo zaprojektowane.

Wychodzi na to, że nubia Z30 Pro będzie równie estetyczna jak poprzedni topowy smartfon tej marki. Swoją bezramkowość uzyska między innymi dzięki przedniemu aparatowi, ukrytemu pod jedną z warstw ekranu. W ten sposób przodu urządzenia nie będą szpecić żadne wycięcia czy otwory.

Nubia Z30 Pro (fot. GSMarena)

nubia Z30 Pro z datą premiery

Ni Fei, który szefuje nubii, ogłosił dziś, że nowy flagowec marki zostanie zaprezentowany 20 maja. Wskazał także, że wyjątkowość nowego modelu będzie polegać nie tylko na jego nienagannym designie, ale przede wszystkim na możliwościach fotograficznych. Z30 Pro, podobno jako pierwszy smartfon na świecie, ma zyskać funkcje znane z profesjonalnych lustrzanek.

(fot. GSMarena)

Rzut oka na tylny panel smartfona zdradza, że moduł aparatu będzie obsługiwał 100-krotny zoom hybrydowy. Oprócz tego wśród obiektywów znajdzie się jednostka szerokokątna.

Ponieważ do oficjalnej premiery nubii Z30 Pro jeszcze kilka tygodni, zapewne w nadchodzących dniach dowiemy się na jej temat nieco więcej.