ZTE Nubia X8 z… dotykowymi przyciskami regulacji głośności na krawędzi | Tabletowo.pl

ZTE Nubia X8 z… dotykowymi przyciskami regulacji głośności na krawędzi

Dołącz do dyskusji 0

Kiedy myślisz, że producentom smartfonów brakuje już pomysłów na to, co jeszcze można odświeżyć w tego typu produktach, nagle ZTE podsuwa pewien pomysł. Po zmniejszeniu ramek wokół ekranu, wprowadzeniu funkcji Force Touch (3D Touch), odchudzaniu smartfonów, etc., przyszła pora na… dotykowe przyciski do regulacji głośności.

Dotychczas wszyscy producenci stosowali fizyczne przyciski regulacji głośności i umieszczali je na lewej lub prawej krawędzi (niektórzy też z tyłu obudowy, ale to wciąż rzadkość). Tymczasem firma ZTE postanowiła wypróbować dotykowe przyciski, umieszczone w delikatnych zagłębieniach obudowy. Wygląda to nieźle i mam nadzieję, że podobnie działa. Początkowo można mieć obawy o przypadkowe ich naciskanie, ale wspomniane zagłębienia powinny temu zapobiegać.

Co więcej, Nubia X8, podobnie jak Sony Xperia Z5, ma oferować czytnik linii papilarnych zintegrowany z włącznikiem znajdującym się na krawędzi telefonu. Jak widać na załączonych zdjęciach, Nubia X8 ma być dostępna między innymi w złotej wersji kolorystycznej.

Jeśli chodzi o parametry techniczne, wiele wskazuje na to, że Nubia X8 zostanie wyposażona w 5,5-calowy ekran 2K, akumulator o pojemności 5120 mAh oraz 4GB RAM. Więcej na ten temat powinniśmy się dowiedzieć już wkrótce, bowiem premiera ZTE Nubia X8 odbędzie się najprawdopodobniej 15 października. Na ten właśnie dzień firma zapowiedziała konferencję prasową.

źródło: gizmochina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona