ZTE Nubia X6 nowym flagowcem chińskiej firmy - Tabletowo.pl

ZTE Nubia X6 nowym flagowcem chińskiej firmy

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl ZTE Nubia X6 nowym flagowcem chińskiej firmy Chińskie Nowości

Flagowiec pełną gębą – taka była moja pierwsza myśl, kiedy przeczytałem na temat Nubii X6. Phablet ma mieć porządne wnętrzności i ogromny ekran pracujący w oszałamiającej rozdzielczości. 

ZTE Nubia X6 będzie napędzany przez Snapdragona 801 (tego samego, co w Galaxy S5, czy Xperii Z2), 2 lub 3 GB pamięci RAM i 13- lub 16-megapikselowy aparat. Co poza tym? Android 4.4 wzbogacony o autorską nakładkę. I najważniejsze – ekran ma mieć 6-6,3″ i pracować w rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli. Gwoli przypomnienia, to tyle, co cztery rozdzielczości HD.

Póki co to jedyne informacje, do tego nieoficjalna. Jednk nie raz już było tak, że mało prestiżowe marki robiły nam niespodzianki. Miejmy nadzieję, że i tak będzie tym razem.

Choć osobiście zastanawiam się po co nam rozdzielczość 4K w phabletach? Inna zastanawiająca kwestia, to pojemność akumulatora, który będzie musiał poradzić sobie z tak potężnym wyświetlaczem.

Tabletowo.pl ZTE Nubia X6 nowym flagowcem chińskiej firmy Chińskie Nowości

Tabletowo.pl ZTE Nubia X6 nowym flagowcem chińskiej firmy Chińskie Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona