ZTE Nubia My Prague po cichu zaprezentowana | Tabletowo.pl

ZTE Nubia My Prague po cichu zaprezentowana

Dołącz do dyskusji 0

Przeglądając zagraniczne strony o smartfonach znalazłem w wielu miejscach informację, że tajemniczy model Nubia NX513J pojawił się w TENAA. Zacząłem szukać informacji w internecie o tym smartfonie mając nadzieję na więcej informacji o jego specyfikacji. Przypadkiem natrafiłem na forum chinamobiles, z którego dowiedziałem się, że nieznany model to tak naprawdę zaprezentowany po cichu wczoraj w Pradze ZTE Nubia My Prague. Co może nam zaoferować?

W ZTE Nubia My Prague znajdziemy 5,2-calowy wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Sercem smartfona jest procesor Qualcomm Snapdragon 610 wraz z 2 lub 3-gigabajtową pamięcią RAM (w zależności od wersji).

Smartfon zaoferuje 13-megapikselowy aparat główny oraz 8 Mpix na przodzie. Całość dopełnia akumulator o pojemności 2200 mAh, 16 lub 32GB pamięci wbudowanej (możliwość rozszerzenia o 128GB) oraz dwa sloty na karty SIM. Urządzenie zapakowano w obudowę o wymiarach 147,8 x 72,1 x 6 mm i wadze wynoszącej 140 g.

05f_1-nubiamyprague

ZTE Nubia My Prague została wyceniona na 349 euro za wersję z 2GB RAM i 16GB pamięci wbudowanej oraz 429 euro za opcję z 3GB RAM oraz 32 GB pamięci. Urządzenie pojawi się w pierwszej kolejności w Czechach – na początku sierpnia. Nie wiadomo czy smartfon doczeka się międzynarodowej premiery.

Źródło: nubia, chinamobiles, smartmania

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona