ZTE niebawem zaprezentuje phablet z ekranem 5,7" - Tabletowo.pl

ZTE niebawem zaprezentuje phablet z ekranem 5,7″

Tabletowo.pl ZTE niebawem zaprezentuje phablet z ekranem 5,7" Chińskie Ciekawostki Nowości

ZTE w 2010 roku przebojem wdarło się na rynek androidowy, prezentując smartfona ZTE Blade, który podbił serca użytkowników oraz społeczności. Od tamtego czasu Chińczycy nie zwalniają tempa i kują żelazo póki gorące, prezentując nowe modele smartfonów i tabletów. Niedługo w portfolio ZTE ma znaleźć się phablet z ekranem wielkości 5,7 cala.

ZTE P945, bo o nim mowa, ma prawdopodobnie posiadać ekran HD 720p, czterordzeniowy procesor, aparat o rozdzielczości 8 Mpx i dużą baterię – 3000 mAh. Nie znamy na razie więcej szczegółów dotyczących urządzenia, które według doniesień ma na rynku pojawić się w pierwszej połowie bieżącego roku. Jeśli sprzęt autorstwa chińskiego koncernu będzie sprzedawany w atrakcyjnej cenie, to bardzo prawdopodobnym jest że może stać się realną konkurencją dla serii Note Samsunga czy podobnych rozwiązań chociażby od Sony czy Huawei.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek nowości związane z phabletem ZTE – nie omieszkamy Was o tym powiadomić.

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona