ZTE Light + starter Play Online na kartę 1GB za 699 złotych - Tabletowo.pl

ZTE Light + starter Play Online na kartę 1GB za 699 złotych

Tabletowo.pl ZTE Light + starter Play Online na kartę 1GB za 699 złotych Nowości

ZTE Light to jeden z tabletów, który trafił do sprzedaży ponad rok temu (czyli pod koniec 2010). W momencie rynkowej premiery wpisywał się w panujące trendy – starsza, smartfonowa wersja Androida (wtedy jeszcze nie było mowy o wersji Honeycomb, a co dopiero Ice Cream Sandwich), jednordzeniowy procesor czy niska rozdzielczość wyświetlacza. Zresztą, podobne parametry techniczne oferuje Samsung Galaxy Tab (7″), czyli pierwszy tablet koreańskiego producenta. Mając świadomość, że ZTE Light stał się modelem dla mniej wymagających, sieć komórkowa Play postanowiła wprowadzić ofertę, w ramach której można kupić to urządzenie ze starterem Play Online na kartę 1GB za 699 złotych (trzeba pamiętać, że model ten oferuje 3G).

Na blogu rzecznika sieci Play, Marcina Gruszki, można przeczytać jakie korzyści otrzymujemy kupując zestaw ZTE Light + starter Play Online na kartę 1GB:

– łącznie 1 GB na transmisję danych na starterze,
– multimedialny tablet ZTE Light ze słuchawkami stereo, kartą pamięci 2GB i nawigacją NaviExpert,
– możliwość aktywacji innowacyjnych usług dodatkowych: Nocny Transfer i Wyższa Prędkość.

Tablet ZTE Light został wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 7″ i rozdzielczości 800 x 480 pikseli, aparat 3 Mpix, slot kart microSD, 512MB RAM oraz akumulator o pojemności 3400 mAh pracujący do dziesięciu godzin.

Mając na uwadze to, że niebawem pojawi się mnóstwo tabletów z Ice Cream Sandwich za niewielkie pieniądze (co pokazały targi CES 2012), a ZTE Light raczej na pewno nie otrzyma aktualizacji do „lodowej kanapki”, warto się dwa razy zastanowić nad zakupem tego modelu – pod warunkiem oczywiście, że nie jesteście w gorącej wodzie kąpani i sprzęt nie jest wam potrzebny „na wczoraj”.

Dzięki gjh za podesłane info! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona