ZTE Light Plus – kolejny budżetowy tablet do Twojej kolekcji | Tabletowo.pl

ZTE Light Plus – kolejny budżetowy tablet do Twojej kolekcji

Dołącz do dyskusji 0

Czasy, kiedy procesor 1GHz i 512MB pamięci RAM i Android Gingerbread robiły wrażenie, bezpowrotnie odeszły. Dziś ekscytują nas dwurdzeniowe układy i „plasterki miodu”, a jutro – czterordzeniowe Tegry 3 i „kanapki lodowe”. Czy w takim razie 7-calowe tablety z jednordzeniowym procesorem 1GHz i Androidem dedykowanym smartfonom mają w ogóle rację bytu?

ZTE, chiński producent elektroniki, zaprezentował tablet Light 2, który w Europie będzie znany pod nazwą Light Plus. Niestety, wbrew naszym oczekiwaniom i nadziejom, urządzenie nie posiada ekranu PixelQi, a 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Reszta specyfikacji jest jedynie niewielkim ulepszeniem w stosunku do poprzednika, modelu ZTE Light: procesor Qualcomm QSD8255 1GHz, 512MB pamięci operacyjnej RAM, Android 2.3.3 Gingerbread, aparat cyfrowy o rozdzielczości 3.2Mpx oraz czytnik kart pamięci.

Tablet pojawi się w Europie już we wrześniu, w cenie wynoszącej około 250€.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona