ZTE K70 to będzie tablet z dual sim za 200 dolarów? | Tabletowo.pl

ZTE K70 to będzie tablet z dual sim za 200 dolarów?

Dołącz do dyskusji 0

ZTE nie pokazuje w ostatnim czasie zbyt wielu produktów. Ciekawie zapowiada się phablet Nubia, który mogliśmy podziwiać jakiś czas temu w przeciekach, ale poza tym o Chińczykach jest cicho. Teraz do FCC trafił nowy tablet tej firmy i jego nazwa kodowa to k70. Czego możemy się po nim spodziewać?

ZTE K70 to według informacji tablet, który będzie mieć 7-7,5-calowy ekran. Pracować będzie pod kontrolą Androida 4.4.x KitKat i znajdziemy w nim łączność WiFi. Nie wygląda to na razie obiecująco, ale może przekona Was informacja, że będzie wyposażony w dwa sloty na karty sim obsługujące łączność GSM oraz WCDMA. Powiem szczerze, że jest to dla mnie dziwne połączenie (tablet + dual sim), ale zapewne znajdą się osoby, którym przypadnie ono do gustu.

Szczególnie, że ma być oferowany w cenie niższej niż 200 dolarów. Nie znamy oczywiście reszty specyfikacji i nie możemy oczekiwać mocnego urządzenia za taką kwotę, ale tablet i tak wydaje się być interesujący. Co Wy myślicie o tym, żeby dachówki miały dual sim, ma to sens?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona