Smartfon z dwoma notchami i szklanymi narożnikami – coś takiego może zrobić tylko ZTE | Tabletowo.pl

Smartfon z dwoma notchami i szklanymi narożnikami – coś takiego może zrobić tylko ZTE

Dołącz do dyskusji 0

ZTE jest znane z tego, że lubi eksperymentować. W zeszłym roku firma rozpisała ambitny projekt, zgodnie z którym firma wyprodukować smartfon zaprojektowany przez fanów marki. Oczywiście nic z tego nie wyszło, ale ZTE nadal próbuje. Dlatego model „Iceberg” ma być czymś wyjątkowym – ma mieć dwa wycięcia w ekranie oraz szklane narożniki.

ZTE stara się pokazać swoim projektem, jak w smartfonie z notchem można zamontować głośniki stereo, a robi to przy pomocy drugiego wcięcia w ekranie. W ten sposób na wysepkach znajdzie się wystarczająco dużo miejsca zarówno dla głośników, jak i kamer i innych czujników.

Zastanawia mnie tylko charakterystyczny, choć niewykluczone, że kompletnie nietrafiony projekt wykończenia obudowy. Szklane plecki smartfona oraz przednia tafla szkła spotykają się na rogach urządzenia w interesujący sposób, ukazując przezroczyste elementy. Ciekawe, czy nie będzie to sprawiać trudności w obsłudze. Nie mówiąc już o tym, że szkło na prawym dolnym rogu smartfonu ma szansę być wiecznie zaciapane.

Oprócz tego nowy projekt ZTE zakłada wyposażenie telefonu w bezprzewodowe ładowanie, podwójny aparat i złącze dla rozszerzeń, podobne do tego spotykanego w Motorolach z serii Z. Niestety, nie wiemy nic na temat specyfikacji Iceberga, a tym bardziej nie znamy daty jego premiery. ZTE przebąkuje coś o roku 2018, ale nie wiem, czy można spodziewać się tego cuda w ciągu najbliższych miesięcy.

źródło: Winfuture.de dzięki @rquandt

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona