Jeżeli szukasz wytrzymałego smartfona i lubisz zielony, ZTE C501 może być dla Ciebie | Tabletowo.pl

Jeżeli szukasz wytrzymałego smartfona i lubisz zielony, ZTE C501 może być dla Ciebie

Dołącz do dyskusji 0

Niektórzy od smartfona wymagają przede wszystkim wytrzymałości. Jeżeli znajdujesz się w tej grupie i na dodatek lubisz zielony, może się okazać, że ZTE C501 będzie doskonałym kompanem dla Ciebie. Jeżeli oczywiście specyfikacja techniczna naprawdę jest w Twoim przypadku kwestią drugorzędną.

ZTE C501 wyposażono bowiem w 4,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczośc 854×480 pikseli (ppi=217), czterordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,1 GHz z obsługą LTE, 2GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD oraz aparaty: 8 Mpix z pojedynczą diodą doświetlającą i 2 Mpix na przodzie.

Smartfon zaoferuje również Dual SIM. ZTE C501 zasilać będzie akumulator o pojemności 3000 mAh, który przy takiej konfiguracji sprzętowej powinien spokojnie zapewnić co najmniej dwa, a może nawet i trzy dni pracy na pojedynczym ładowaniu. Całość ma mieć wymiary 146,8×72,3×15 mm i ważyć 260 gramów. Tak duże gabaryty i waga spowodowane są oczywiście faktem, że jest to urządzenie typu rugged, czyli bardziej odporne na upadki i pył oraz wodę niż inne telefony.

Jeżeli specyfikacja spełnia Wasze wymagania, ale nie jesteście fanami zielonego, to mam dla Was dobrą wiadomość: ZTE C501 dostępny będzie na rynku również z żółtymi, czerwonymi i niebieskimi wstawkami. Wersji z całą czarną obudową nie przewidziano.

Jak informuje producent, smartfon pojawi się w pierwszej kolejności w Chinach. Na razie nie wiadomo, kiedy trafi do Europy, ale skoro pisze o nim polski oddział ZTE, to należy się spodziewać, że prędzej czy później ZTE C501 będzie dostępny także i w naszym kraju. Producent nie podał na razie ceny tego modelu.

Aha, na koniec trzeba jeszcze dodać, że w przesłanej informacji prasowej pojawiła się również informacja, że wymieniona powyżej specyfikacja może ulec zmianie. Oby tylko nie na gorsze.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona