ZTE Boost Max+ oficjalnie zaprezentowany | Tabletowo.pl

ZTE Boost Max+ oficjalnie zaprezentowany

Dołącz do dyskusji 0

ZTE pokazało światu nowe urządzenie, które zostało nazwane Boost Max+. Jest to 5,7-calowy smartfon z przeciętną specyfikacją, ale za to z Androidem 5.1 na pokładzie.

ZTE Boost Max+ został wyposażony w 5,7-calowy wyświetlacz w rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli), a jego sercem jest procesor Qualcomm Snapdragon 410. Jest on wspierany przez 2GB pamięci operacyjnej, na dane użytkownika przeznaczono natomiast 16GB z możliwością rozszerzenia przy użyciu kart microSD.

W smartfonie znajdziemy 8-megapikeslowy aparat główny oraz przednią matrycę o rozdzielczości 1 Mpix. Całość dopełnia akumulator o pojemności 3400 mAh i wspomniany już Android 5.1 Lollipop.

ZTE Boost Max+ został zamknięty w obudowie o wymiarach 162,9 x 82,6 x 9,3 mm. Co do wyglądu to „szału nie ma”. Telefon wygląda jak dla mnie nieco przestarzale i jakoś nie zachęca mnie to do zakupu urządzenia. Jednak jeśli ktoś zdecyduje się wejść w posiadanie tego smartfonu, to będzie to możliwe w cenie 199 dolarów.

Źródło: androidcentral

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona