ZTE Blade V8 - sporo informacji o niezapowiedzianym smartfonie ZTE z podwójną kamerą | Tabletowo.pl

ZTE Blade V8 – sporo informacji o niezapowiedzianym smartfonie ZTE z podwójną kamerą

Dołącz do dyskusji 0

ZTE kojarzy się głównie z rozsądnie wycenionych flagowych Axonów. Producent na targach CES 2017 może pokazać nowy smartfon, stworzony wspólnymi siłami z wierną społecznością fanów. ZTE nie zdążyło jeszcze zapowiedzieć kolejnej nowości, a informacje o niej już przedostały się do sieci. Mowa o ZTE Blade V8.

Smartfon wygląda interesująco: jest względnie cienki (ma 7,7 mm grubości), ma metalową obudowę i sprawia dobre wrażenie. ZTE Blade V8 będzie miał ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 435 o taktowaniu 1,4 GHz, 3 GB pamięci operacyjnej i 32 GB pamięci wewnętrznej. Z przodu pod ekranem można dostrzec fizyczny przycisk „home” z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych.

Tył urządzenia zdobi całkiem nieźle wpasowany podwójny aparat z diodą doświetlającą. Jego obudowa nieznacznie wystaje ponad bryłę urządzenia. Soczewki mają mieć 13 Mpix i 2 Mpix. Druga z nich, o niższej rozdzielczości ma głównie zbierać pomocnicze dane podczas robienia zdjęcia przez aparat o większej matrycy. Dane umożliwią dodanie efektu rozmycia już po wykonaniu fotografii. Według materiałów promocyjnych, które przedostały się do sieci, nawet gdy zdjęcie będzie lekko zamazane (bo autofocus nie zdąży zadziałać), specjalne algorytmy pomogą je wyostrzyć. Ciekawe, czy i jak to będzie działać. Blade V8 będzie też mógł robić stereoskopowe zdjęcia 3D, do oglądania przez zestaw VR. Do tego z przodu umieszczono aparat 13 Mpix do robienia szczegółowych selfie.

Ekran ma mieć 5,2 cala i wyświetlać obraz w rozdzielczości 1080×1920 pikseli (co daje zagęszczenie punktów w okolicy 420/cal). Sprzętem zawiaduje Android 7.0 z nakładką MiFlavor UI od ZTE. Nie wiemy nic na temat pojemności baterii, jaka będzie zasilać ten sprzęt, ani co więcej zaoferuje Blade V8. Ze zdjęć można jedynie wywnioskować jeszcze, że producent zdecydował się wyposażyć smartfon w gniazdo jack 3,5 mm i że smartfon prawdopodobnie będzie miał dwa przyciski nawigacyjne po bokach przycisku „home” na przednim panelu.

źródło: ZTEhi-tech.mail.ru dzięki PhoneArena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona