ZTE Blade S6 uchwycony na zdjęciach

W sieci pojawiły sie zdjęcia ZTE Blade S6. Urządzenie wygląda niemal identycznie, jak iPhone 6 Plus. Skusilibyście się na taki sprzęt?

ZTE Blade S6 to prawdopodobnie już wcześniej opisywany ZTE Q7. Urządzenie ma zostać wyposażone w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, a za jego pracę będzie odpowiadać ośmiordzeniowy, a przy tym 64-bitowy procesor MediaTek MT6752 o częstotliwości taktowania 1,5 GHz. Produkt ten, w połączeniu z 2-gigabajtową pamięcią RAM, będzie napędzał system operacyjny Android w wersji 4.4.4 KitKat.

Z nieoficjalnych wiadomości wiadomo, że ZTE Blade S6 otrzyma 8-megapikselową matrycę aparatu głównego z diodą LED. Do dyspozycji użytkownika przeznaczona zostanie 16-gigabajtowa pamięć wbudowana, a całość zostanie zabudowana w obudowie o wymiarach 157 x 78 x 7.9 mm i wadze 160 gramów.

Data oficjalnej premiery nie jest jeszcze znana. Według zagranicznych źródeł będzie ona miała miejsce w najbliższych tygodniach. Wtedy również poznamy resztę specyfikacji oraz, przede wszystkim, cenę.