ZTE Blade A452 już do kupienia w Polsce

Choć samo ZTE jest obecne na polskim rynku już od dawna, to jego smartfony wciąż pozostają nieco w cieniu. Oczywiście można je u nas kupić (niestety nie wszystkie) – stanowią one często ciekawą i tańszą alternatywę dla dużo droższych propozycji bardziej „markowej” konkurencji. Właśnie dla mniej zamożnych klientów sieci Plus przeznaczony jest ZTE Blade A452.

Smartfon ten można kupić w MIX-ie, przy najmniejszym miesięcznym zobowiązaniu, już za złotówkę. Osoby, które zdecydują się na niego, otrzymają bardzo typowego budżetowca, ale za to z jedną mocną stroną – baterią o pojemności 4000 mAh. Z pewnością pozwoli ona na 2 lub nawet 3 dni użytkowania urządzenia, zanim zajdzie konieczność podpięcia go do ładowarki.

Pozostała specyfikacja ZTE Blade A452 obejmuje 5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości HD (720×1280), czterordzeniowy procesor MediaTek MT6735, 1 GB RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty pamięci o maksymalnej pojemności 128 GB, aparat główny 8 Mpix z pojedynczą diodą doświetlającą LED, kamerkę 2 Mpix na przodzie, łączność LTE oraz system operacyjny Android 5.1 Lollipop.

Wymiary ZTE Blade A452 to 145,5×71,5×9,25 mm, zaś waga wynosi 145 gramów. W sklepie internetowym Plusa dostępne są obecnie dwie wersje kolorystyczne: biała i czarna. Złota powinna do nich dołączyć w połowie lutego.

Źródło: Plus