ZTE Axon Mini już oficjalnie w Polsce. Cena? 1799 złotych | Tabletowo.pl

ZTE Axon Mini już oficjalnie w Polsce. Cena? 1799 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Prawie równy miesiąc temu ZTE zapowiedziało, że smartfony z serii Axon zostaną wprowadzone na polski rynek. Chińczycy dotrzymali słowa i właśnie poinformowali, że od dzisiaj można już kupić pierwszy model z tej linii – Axon Mini.

Jak już zdążyliście przeczytać, smartfon kosztuje 1799 złotych. Nie jest to mało, aczkolwiek trzeba pamiętać, że mamy do czynienia z „naszpikowanym” nowoczesnymi rozwiązaniami urządzeniem. Chodzi tu przede wszystkim o technologię Force Touch, rozpoznającą siłę nacisku na wyświetlacz. Może on posłużyć dzięki temu również jako przenośna waga. Co ciekawe, jest też opcja ustawienia hasła 3D (odblokowanie dostępu poprzez ustawiony wcześniej poziom nacisku na ekran).

Jeśli mowa o zabezpieczeniach, to ZTE Axon Mini oferuje także skaner tęczówki oka oraz czytnik linii papilarnych. Wszystkie ww. rozwiązania zapewnią bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa i sprawią, że „włamanie” się do smartfona będzie nie lada wyzwaniem.

To (chyba) najciekawsze elementy wyposażenia ZTE Axon Mini – pozostałe są już „standardowe” dla średniaka (m.in. procesor Qualcomm Snapdragon 616 z Adreno 405, 3 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej + microSD do 128 GB czy aparat główny 13 Mpix z f/2.2 i możliwością nagrywania wideo w rozdzielczości 4K). Pełną specyfikację smartfona znajdziecie w tym wpisie.

Na koniec muszę zapytać: Zainteresowani?

Źródło: informacja prasowa, x-kom

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona