ZTE Axon 2 w Oppomart – cena nie należy do najniższych

Bardzo często to właśnie w ofercie Oppomart jeszcze przed oficjalną premierą pojawiają się różne urządzenia – tak było choćby w przypadku Xiaomi Mi 5. Historia powtarza się teraz z ZTE Axon 2. Dosłownie.

Cena, jaka widnieje obok tego smartfona, to 599 dolarów. Z jednej strony jest ona do zaakceptowania, bowiem mamy do czynienia z flagowcem, ale z drugiej już nie do końca, bo przecież pochodzi on od (co prawda rosnącego w siłę, ale wciąż) chińskiego producenta, któremu daleko do strategii cenowej, obranej przez Oppo. I właśnie w tym miejscu warto zauważyć, że wcześniejsze nawiązanie do sytuacji z Xiaomi Mi 5 nie jest bezcelowe.

Może pamiętacie, że gdy ten smartfon pojawił się w ofercie Oppomart, również został wyceniony na 599 dolarów. Ostatecznie jednak jego cena w tym sklepie jest dużo niższa i wynosi 369 dolarów za wariant podstawowy. Dlatego też nie można oprzeć się wrażeniu, że historia się powtórzy (a przecież lubi to robić) z ZTE Axon 2 i finalnie będzie on dużo tańszy. Myślę, że powinniśmy się spodziewać ceny na poziomie mniej-więcej 400 dolarów.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną urządzenia, to zdradziła nam ją niedawno TENAA. Z Oppomart nie dowiadujemy się w tej kwestii niczego nowego, więc zainteresowanych odsyłam do podlinkowanego wyżej artykułu.

Źródło: Oppomart