Zopo potwierdza obecność skanera linii papilarnych w modelu Speed 8

Zopo Speed 8 zostanie zaprezentowany podczas MWC 2016. Mimo, że do tego wydarzenia zostały jeszcze prawie dwa miesiące, to już teraz znamy częściową specyfikację tego urządzenia.

Reklama

Według informacji, które pojawiły się w internecie, następca Zopo Speed 7 zapowiada się bardzo interesująco. Smartfon ma pracować bowiem dzięki procesorowi MediaTek Helio X20 oraz aż 4GB pamięci RAM. Ważne jest również to, że urządzenie od razu będzie działało w oparciu o system operacyjny Android w wersji 6.0 Marshmallow.

Mówi się, że  Zopo Speed 8 będzie wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, nie wiadomo jednak, jaką będzie miał przekątną. Prawdopodobnie w smartfonie zagości 20-megapikselowy aparat główny z podwójną diodą LED. Pewne jest natomiast to, że w smartfonie, pod soczewką aparatu, pojawi się skaner linii papilarnych, co potwierdza grafika opublikowana przez producenta.

Zopo Speed 8 zostanie oficjalnie pokazany światu 24 lutego o godzinie 10:30. Jak myślicie, czy producent może nas czymś zaskoczyć prezentując tego smartfona?

Źródło: gizmochina (1) (2), androidheadlines