Zobacz na żywo Xiaomi Mi Mix, licytuj jego pozłacaną wersję na aukcji WOŚP

Xiaomi Mi Mix kojarzy chyba każdy fan mobilnych technologii, a niektórzy bardzo żałują, że smartfon nie trafił do oficjalnej dystrybucji poza Chinami. Z tego powodu miała z nim kontakt tylko niewielka grupa ludzi z Polski. Nic straconego – w salonie Komutronik w warszawskim Centrum Handlowym Wola, można do 15 stycznia zobaczyć Xiaomi Mi Mix na żywo.

Reklama

Egzemplarz, któremu będzie można się tam przyjrzeć, jest po dwakroć wyjątkowy. Po pierwsze, został przekazany na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez oficjalnego przedstawiciela produktów Xiaomi w Polsce – dystrybutora ABC Data. Po drugie, smartfon występuje w rozbudowanej wersji: z 6 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej, a krawędzie tylnej kamery oraz czytnika linii papilarnych są dodatkowo pokryte 18-karatowym złotem.

„Cieszymy się, że to właśnie u nas można zobaczyć, jak będą wyglądały telefony najnowszej generacji. Niewątpliwie Xiaomi wyznacza trendy i pokazuje możliwości, które jeszcze niedawno wydawały się tak odległe. Znów możemy być pierwszymi, którzy pokazują Polakom jak szybko rozwijają się nowe technologie, co jest naszym powodem do dumy” – mówi Joanna Tobiszowska, Dyrektor Działu Marketingu z Komputronik.

Smartfon można licytować na aukcje.wosp.pl

Dla przypomnienia, mogę przytoczyć elementy specyfikacji. Jest to urządzenie z 6,4-calowym ekranem, procesorem Qualcomm Snapdragon 821 z grafiką Adreno 530 i baterią 4400 mAh. Aparat jest zdolny robić zdjęcia w rozdzielczości 16 Mpix (tylny) oraz 5 Mpix (przedni). Przód i tył ekranu chroni szkło Gorilla Glass 4.

Xiaomi Mi Mix z pozłacanymi ramkami aparatu i czytnika linii papilarnych

Najbardziej unikalną cechą Xiaomi Mi Mix jest jego ekran, który zajmuje niemal cały przedni panel urządzenia. Dodatkowe złote zdobienia tylko podkreślają wyjątkowość egzemplarza wystawionego na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jeśli nie jesteście w stanie złożyć oferty podczas aukcji, to podajcie to info dalej technologicznym maniakom! Jedno jest pewne – za niedługo ktoś będzie mógł używać wyjątkowego smartfona ze świadomością, że pieniądze, które na nie wydał posłużą szczytnym celom!

 

źródło: informacja prasowa