promocja x-kom (nie tylko) dla studentów
Promocja sklepu x-kom (nie tylko) dla studentów

Zniżki do -1100 zł na sprzęt dla studentów i przedsprzedaż FIFA 20 w x-kom

Akcja partnerska

Nowy tydzień w x-kom oznacza mnóstwo niepowtarzalnych okazji. O wiele taniej kupicie wypełnione nowymi technologiami urządzenia, które doskonale sprawdzą się w nadchodzącym roku akademickim. A co najważniejsze – w cenie nawet o 1100 złotych niższej. Gdy natomiast przyjdzie czas na relaks, możecie postawić na premierową kultowej gry FIFA 20, która właśnie trafiła do przedsprzedaży w x-kom.

Promocja dla studentów (i nie tylko) w x-kom

Z okazji nadchodzącego roku akademickiego, sklep x-kom rusza z promocją na sprzęt, który może przydać się każdemu studentowi. Wśród oferty znalazły się m.in. funkcjonalne laptopy, desktopy, dyski SSD, pamięci flash czy smartfony. Wachlarz możliwości jest tak szeroki, że perfekcyjny sprzęt znajdą tu dla siebie zarówno Żacy, jak i osoby, które lata szkolne mają już za sobą. Największa obniżka wynosi aż 1100 złotych.

Reklama

W ofercie sklepu znalazły się m.in.:

Jak skorzystać ze zniżek dla studentów?

Kod rabatowy: studia, musicie aktywować w swoim koszyku z produktami. Oferta jest ważna od 16.08.2019 do 22.09.2019 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych.

FIFA 20 dostępna w przedsprzedaży x-kom

W x-kom wystartowała przedsprzedaż  premierowej wersji jednej z najbardziej kultowych gier sportowych. Już teraz możecie kupić długo wyczekiwaną grę FIFA 20. Zamówcie swój egzemplarz w trwającej do 27.09.2019 przedsprzedaży x-kom i postawcie na niepowtarzalne emocje w odświeżonej odsłonie.

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem x-kom