Znana jest już oficjalna cena Samsung Galaxy Note 4 | Tabletowo.pl

Znana jest już oficjalna cena Samsung Galaxy Note 4

Dołącz do dyskusji 0

Ponad miesiąc temu w Berlinie, Samsung zaprezentował Galaxy Note’a 4. W końcu ujawniona została cena urządzenia na naszym rodzimym rynku, zaskoczenia w sumie nie ma. Olaf Krynicki jest w Polsce rzecznikiem prasowym firmy Samsung i to dzięki jego poście na Twitterze poznaliśmy cenę, która została ustalona na 2999 zł

Na plus można zaliczyć fakt, że Note 4 będzie w naszym kraju kosztować tyle samo, co poprzednik – Note 3. Lada dzień powinna ruszyć lawina przedsprzedaży. Cenę już znamy, ale nie wiemy jeszcze co dostanie klient korzystający z pre-ordera i czy w ogóle coś dostanie. Gwoli przypomnienia, osoby kupujące Note’a 3 mogły cieszyć się z oryginalnego etui S View Cover.

Niestety nie zostały ujawnione żadne informacje na temat oficjalnej dostępności urządzenia. Pozostaje nam więc czekać na kolejne informacje.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona