Znamy termin zapisów na Google I/O - Tabletowo.pl

Znamy termin zapisów na Google I/O

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Znamy termin zapisów na Google I/O Nowości

Już jutro zaczynają się targi MWC 2013  – czego możemy się spodziewać, znajdziecie tutaj. W tym momencie, kiedy technologiczny świat uważnie obserwuje wydarzenia w Barcelonie, nieoczekiwanie Google próbuje zwrócić na siebie uwagę. W jaki sposób? Oznajmiając termin zapisów na swoją konferencję, która znana jest pod nazwą I/O.

Data wydarzenia jest już od jakiegoś czasu znana – od 15 do 17 maja. Dopiero teraz poznaliśmy jednak termin zapisów na tę konferencję. Jest on stosunkowo bliski, bo choć dwa i pół tygodnia to z jednej strony dużo czasu, to przy kwocie 900 dolarów za wstęp, uzbieranie tylu pieniędzy może być problematyczne.

Zapisywać się będzie można dokładnie 13 marca, od godziny 7:00 czasu amerykańskiego, czyli 15:00 naszego. Zainteresowani muszą posiadać konto Google+ oraz Google Wallet, którym przyjdzie opłacić bilet.

Niestety to nie wszystkie wymagania, jakie należy spełnić. Oprócz wspomnianej kwoty oraz kont, trzeba wykazać się również szybkim łączem i dobrym refleksem. Powód? W roku 2011 bilety można było zakupić przez około godzinę, zanim zostały wyprzedane. Rok temu, wystarczyło już do tego 28 minut. Widać zainteresowanie Google I/O rośnie… bądź też coraz więcej osób chce zarobić, sprzedając potem bilet na aukcjach internetowych (takie wydarzenia niestety mają miejsce).

Co na samej konferencji? Szczegóły pozostają wciąż owiane tajemnicą. Jeżeli jednak wierzyć spekulacjom, to na Google I/O 2013 może odbyć się oficjalna premiera następcy Nexusa 7, prezentacja systemu Android 5.0 (Key Lime Pie) i informacje o planach dotyczących ChromeOS. Brzmi ciekawie?

Jak myślicie, ile minut w tym roku zajmie wykupienie wszystkich biletów? ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona