Znamy specyfikację modelu Gemini, czyli pierwszego smartfona Ulefone z podwójnym aparatem | Tabletowo.pl

Znamy specyfikację modelu Gemini, czyli pierwszego smartfona Ulefone z podwójnym aparatem

Dołącz do dyskusji 0

Ulefone Gemini będzie występował w dwóch wersjach: podstawowej i z dopiskiem Pro. Na temat tego drugiego wiemy już praktycznie wszystko. Przyszedł więc czas, aby swoje karty odkrył przed nami model „bazowy”.

Według najnowszych informacji, Ulefone Gemini wyposażono w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920; ppi=401), 64-bitowy procesor o częstotliwości taktowania 1,5 GHz (możliwe, że jest tu mowa o MediaTeku MT6750 z układem graficznym Mali-T860 MP2), 3GB RAM oraz 32GB pamięci wewnętrznej, naturalnie z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD.

Jednak najważniejszym elementem wyposażenia Ulefone Gemini ma być podwójny aparat główny. Jeden z sensorów (główny) ma mieć rozdzielczość 13 Mpix, natomiast drugi (pomocniczy, rejestrujący informacje o głębi, w celu uzyskania efektu bokeh) 5 Mpix. Nie zabraknie też diody doświetlającej. Z przodu natomiast znajdzie się kamerka 8 Mpix.

Producent zadbał także o obecność czytnika linii papilarnych (zatopionego w klawiszu Home) oraz Dual SIM. Systemem operacyjnym na pewno będzie Android, aczkolwiek zobaczymy, w jakiej wersji (czy 6.0 Marshmallow, czy 7.0 Nougat). Oby Ulefone nie zapomniało również o akumulatorze o przyzwoitej pojemności.

Ulefone Gemini

Ulefone Gemini zadebiutować ma w przeciągu dwóch tygodni (a więc jeszcze w styczniu).

Źródło: GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona