Znamy polskie ceny smartfonów Lenovo: K5, K5+, Moto G4 i Moto G4 Plus | Tabletowo.pl

Znamy polskie ceny smartfonów Lenovo: K5, K5+, Moto G4 i Moto G4 Plus

Dołącz do dyskusji 0

Zaledwie wczoraj poznaliśmy trzy smartfonowe nowości Lenovo z serii Moto G: Moto G4, Moto G4 Plus i Moto G4 Play, a już dziś znamy ich polskie ceny (poza ostatnim). Co więcej, poznaliśmy również kwoty, jakie przyjdzie nam zapłacić za dwa modele Lenovo – K5 i K5+. Zainteresowani?

Na konferencji prasowej skupiono się przede wszystkim na czterech smartfonach – Lenovo K5, Lenovo K5+, Lenovo Moto G4 i Lenovo Moto G4 Plus. Specjalnie wypisałam ich pełne nazwy, żebyście zobaczyli zależność – dwa pierwsze to modele Lenovo, a dwa kolejne – Lenovo Moto.

Chiński koncern tłumaczy, że chce rozgraniczyć te dwie linie produktowe. Smartfony Lenovo mają być przeznaczone dla mas, natomiast Lenovo Moto mają charakteryzować się nowszymi i lepszymi technologiami. Zobaczymy, jak będzie w rzeczywistości.

Ceny nowości na polskim rynku? Proszę bardzo:

  • Lenovo Moto G4: 1199 złotych
  • Lenovo Moto G4 Plus: 1399 złotych
  • Lenovo K5: 999 złotych
  • Lenovo K5+: 1049 złotych

W przypadku smartfonów Moto G4 i Moto G4 Plus w grę wchodzą warianty podstawowe – z 2GB RAM i 16GB pamięci wewnętrznej. W tej chwili nie wiadomo czy w Polsce pojawią się wersje z 3GB RAM.

Co więcej, podczas konferencji nie zostało powiedziane zupełnie nic na temat dostępności w naszym kraju modelu Moto G4 Play (5-calowego). Gdy tylko uda mi się dowiedzieć cokolwiek na ten temat, wpis zostanie zaktualizowany.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona