Znamy polskie ceny hybryd Samsunga: Smart PC i Smart PC Pro - Tabletowo.pl

Znamy polskie ceny hybryd Samsunga: Smart PC i Smart PC Pro

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowych hybryd z Windows 8 ci u nas dostatek. Takimi słowami można określić to, co obecnie dzieje się na rynku. Co chwilę poznajemy ceny kolejnych urządzeń, które niebawem zadebiutują na półkach sklepowych – zarówno na świecie, jak i w Polsce. Wśród nich są produkty koreańskiego Samsunga, oba 11,6-calowe: Smart PC i Smart PC Pro. Producent zapowiada, że łączą w sobie wydajność notebooka z wygodą korzystania z tabletu. Jeśli jesteście ciekawi ile przyjdzie nam za nie wyłożyć pieniędzy z portfela – zapraszam dalej.

Ciekawszy z modeli, Samsung Smart PC Pro, został wyposażony w ekran o przekątnej 11,6″ i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, procesor Intel Core i3, 4GB RAM, dysk SSD 64GB, aparat 5 Mpix, kamerkę 2 Mpix oraz akumulator mający pozwalać na ok. 8 godzin ciągłej pracy.

Samsung Smart PC z kolei przeznaczony jest dla nieco innego grona odbiorców. Na jego pokładzie znajdziemy rocesor Intel Atom z SGX545, 11,6-calowy ekran o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, aparat 8 Mpix, kamerkę 2 Mpix, 2GB RAM, SSD 64GB oraz akumulator mający pracować do 14 godzin.

Mimo niewielkich rozmiarów i przenośnego charakteru, w obu urządzeniach zamontowano port USB 2.0 (Smart PC), port USB 3.0 (Smart PC Pro), HDMI, miniSD oraz dwa dodatkowe porty USB 2.0 w klawiaturze. Obydwa urządzenia posiadają możliwość łączności bezprzewodowej przez WiFi (do 300Mbps; wsparcie dla technologii WiDi), Bluetooth v4.0, a także opcjonalnie łączność w standardach 3G i 4G/LTE.

Atutem obu urządzeń jest wbudowane pióro S Pen z aplikacją S Note i obsługą 1024 stopni nacisku, szeroki zestaw kompatybilnych akcesoriów oraz stylowa, smukła i trwała konstrukcja.

– czytamy na stronie Samsunga

Sugerowane ceny poszczególnych modeli:
– Samsung Smart PC (XE500T1C): 2999 zł,
– Samsung Smart PC Pro (XE700T1C): 3499 zł.

W sprzedaży będą dostępne również akcesoria przeznaczone do wyżej wymienionych hybryd. Wśród nich znajdziemy m.in.: bezprzewodową myszkę Bluetooth 3.0 z technologią Blue Trace, rysik S Pen z cyfrową gumką do ścierania, przejściówkę HDMI do VGA, podstawkę z gniazdami LAN i USB 2.0, antyrefleksyjną folię ochronną na ekran, dodatkową mini-klawiaturę bezprzewodową na Bluetooth 3.0, klawiaturę typu „okładka książki”, wielofunkcyjny, obrotowy uchwyt tabletu mocowany do dłoni, ultracienką nagrywarkę DVD, a także eleganckie i funkcjonalne etui w białym lub czarnym kolorze.

Samsung Smart PC:

Tabletowo.pl Znamy polskie ceny hybryd Samsunga: Smart PC i Smart PC Pro Nowości Samsung   Tabletowo.pl Znamy polskie ceny hybryd Samsunga: Smart PC i Smart PC Pro Nowości Samsung

Samsung Smart PC Pro:

Tabletowo.pl Znamy polskie ceny hybryd Samsunga: Smart PC i Smart PC Pro Nowości Samsung   Tabletowo.pl Znamy polskie ceny hybryd Samsunga: Smart PC i Smart PC Pro Nowości Samsung

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona