Znamy pierwsze gry na Windows 8, które trafią do Windows Store - Tabletowo.pl

Znamy pierwsze gry na Windows 8, które trafią do Windows Store

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Znamy pierwsze gry na Windows 8, które trafią do Windows Store Nowości Plotki / Przecieki

Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że siłą każdego mobilnego systemu są aplikacje i gry dostępne w poszczególnych sklepach. Mamy Android Market, mamy AppStore… wkrótce do naszej dyspozycji zostanie oddany również Windows Store, który – jak sądzę – Microsoft będzie chciał szybko zapełnić propozycjami zarówno znanymi z pozostałych platform, jak i ciekawymi nowościami. Do sieci trafiła lista pierwszych gier, które, według nieoficjalnych informacji (tj. według „źródeł zbliżonych do Microsoftu”, trafią do Windows Store w pierwszej kolejności.

Na chwilę obecną wiadomo, że do Windows Store trafią poniższe tytuły:
– Angry Birds,
– Crash Course,
– Full House Poker,
– Hydro Thunder,
– Ilomilo,
– Ms Splosion Man,
– Reckless Racing,
– Rocket Riot,
– Tentacles,
– Toy Soldiers,
– Wordament.

W chwili obecnej nie zostało ujawnione czy powyższe gry w becie Windows 8 będą dostępne za darmo czy też za odpowiednią odpłatnością. Warto jednak wspomnieć, że jakiś czas temu Microsoft obiecywał, że w momencie startu sklepu mają być dostępne wyłącznie bezpłatne aplikacje (link dla zainteresowanych). Mamy nadzieję, że koncern z Redmond danego słowa dotrzyma.

W nadchodzącej publicznej wersji systemu, Windows 8 Consumer Preview, której premiera ma mieć miejsce jeszcze w lutym wraz z Windows Store, standardowo preinstalowane będą dwie gry: Pinball i Pasjans (a gdzie Saper?).

Więcej na temat samego Windows Store dowiecie się z poprzednich wpisów. Zainteresowanych zapraszam tu i tu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona