Znamy już część specyfikacji Samsunga Galaxy C7 Pro | Tabletowo.pl

Znamy już część specyfikacji Samsunga Galaxy C7 Pro

Dołącz do dyskusji 0

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Samsung wysłał kilka egzemplarzy modelu C7 Pro do Indii na pierwsze testy. Teraz, dzięki serwisowi Geekbench, poznaliśmy specyfikację nowego smartfona.

Wiele wskazuje na to, że Samsung SM-C7010 będzie miał 5,7-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli (prawdopodobnie będzie to matryca AMOLEDowa). Napędzać go ma ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 625, wsparty 4 GB pamięci RAM. Na pokładzie mamy znaleźć Androida 6.0.1 Marshmallow, co jest wciąż zaskakujące, skoro na rynku jest już od kilku miesięcy 7.0 Nougat. Niestety, nie ma jeszcze informacji na temat pamięci wewnętrznej, baterii i modułów aparatu.

Taka konfiguracja w jdnym z najpopularniejszych testów syntetycznych, GeekBench, pozwoliła osiągnąć urządzeniu 1000 punktów w kategorii jednego rdzenia i 5679 punktów dla wielu rdzeni.

prod

Specyfikacja pokazuje, że Galaxy C7 Pro będzie trochę mocniejszym średniakiem. Póki co nie ma informacji o dacie premiery – choć mówi się o grudniu bieżącego roku. Jeżeli chodzi o cenę, trudno na ten temat powiedzieć cokolwiek, co nie byłoby wyłącznie plotką.

*Na grafice wyróżniającej Samsung Galaxy C7

Źródło: GeekBench, dzięki Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona