Znamy datę premiery Meizu Note 8

Meizu oficjalnie zapowiedziało premierę modelu Note 8. Ma to być dobry średniak za przyzwoite pieniądze. Co więcej, nie będzie trzeba na niego długo czekać, ponieważ producent zaprezentuje go już za kilka dni.

Reklama

Premiera Meizu Note 8 została zaplanowana na 25 października bieżącego roku, czyli, tak naprawdę, już za niecałe pięć dni. Jeśli dotychczas pojawiające informacje się potwierdzą, to będzie on wyposażony w podwójny aparat główny złożony z matryc o rozdzielczościach 12 oraz 8 Mpix, 8-megapikselową kamerkę frontową, a także skaner linii papilarnych i metalową obudowę.

Sercem smartfona ma być ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,8 GHz wraz z 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej. Znajdziemy też 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli o proporcjach 18:9 oraz akumulator o pojemności 3500 mAh.

Meizu Note 8 po przeliczeniu powinien kosztować w okolicy 145-217 dolarów. Aktualnie jednak nieznana jest konkretna cena oraz data rozpoczęcia sprzedaży. Wszystkiego dowiemy się już w najbliższy czwartek.

Źródło: gizchina