Znamy datę premiery Meizu Note 8 - Tabletowo.pl

Znamy datę premiery Meizu Note 8

Dołącz do dyskusji 0

Meizu oficjalnie zapowiedziało premierę modelu Note 8. Ma to być dobry średniak za przyzwoite pieniądze. Co więcej, nie będzie trzeba na niego długo czekać, ponieważ producent zaprezentuje go już za kilka dni.

Premiera Meizu Note 8 została zaplanowana na 25 października bieżącego roku, czyli, tak naprawdę, już za niecałe pięć dni. Jeśli dotychczas pojawiające informacje się potwierdzą, to będzie on wyposażony w podwójny aparat główny złożony z matryc o rozdzielczościach 12 oraz 8 Mpix, 8-megapikselową kamerkę frontową, a także skaner linii papilarnych i metalową obudowę.

Tabletowo.pl Znamy datę premiery Meizu Note 8 Android Krótko Meizu Smartfony Zapowiedzi

Sercem smartfona ma być ośmiordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,8 GHz wraz z 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej. Znajdziemy też 6-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli o proporcjach 18:9 oraz akumulator o pojemności 3500 mAh.

Tabletowo.pl Znamy datę premiery Meizu Note 8 Android Krótko Meizu Smartfony Zapowiedzi

Meizu Note 8 po przeliczeniu powinien kosztować w okolicy 145-217 dolarów. Aktualnie jednak nieznana jest konkretna cena oraz data rozpoczęcia sprzedaży. Wszystkiego dowiemy się już w najbliższy czwartek.

Źródło: gizchina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona