HTC One M9 Plus

Znamy datę oficjalnej prezentacji HTC One M9 Plus

W sieci pojawiły się zdjęcia, które najprawdopodobniej przedstawiają HTC One M9 Plus. Większość plotek odnośnie wyglądu zostaje potwierdzona, znana jest również specyfikacja urządzenia oraz data oficjalnej prezentacji smartfona.

Wczoraj informowaliśmy o przeciekach dotyczących specyfikacji i prawdopodobnym wyglądzie HTC One M9 Plus. Dziś do sieci dostały się zdjęcia, które ujawniają całkowity wygląd najnowszej wersji tajwańskiego flagowca.

Tak więc w HTC One M9 Plus znajdziemy 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, a sercem urządzenia będzie procesor MediaTek MT6795T wraz z 3-gigabajtową pamięcią RAM. Do dyspozycji użytkownika zostaną przeznaczone 32 GB pamięci wbudowanej oraz 20,1-megapikselowy aparat główny wykonany w technologii Duo Camera. Całość będzie działała w oparciu o system operacyjny Android w wersji 5.0 Lollipop z nakładką Sense 7.0.

W kwestii wyglądu potwierdzają się wszystkie wcześniejsze plotki. Z tyłu znajdziemy dwie soczewki aparatu głównego, z przodu pod ekranem pomiędzy głośnikami znajdziemy skaner odcisków palca, a od góry standardowo kolejny głośnik, szereg czujników oraz kamerkę do selfie czy wideorozmów.

Przyznam szczerze, że czytnik linii papilarnych w tym wypadku całkowicie nie pasuje do obudowy urządzenia. Lepszym pomysłem byłoby umieszczenie go na tyle, tak jak to ma miejsce na przykład w Huawei Mate 7. A Wy co myślicie o takim wyglądzie HTC One M9 Plus?

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Oprócz zdjęć przedstawiających działające urządzenie, na YouTube pojawiło się wideo, w którym możemy zobaczyć atrapę HTC One M9 Plus. Możecie je zobaczyć poniżej.

Ale to jeszcze nie wszystko… Dziś pojawiło się zaproszenie na konferencję HTC, na której poznamy One M9 Plus. Event ma się odbyć już ósmego kwietnia. Wtedy już oficjalnie dowiemy się, czy dotychczasowe plotki były prawdziwe.

HTC-One-M9-Plus-date-Sortie