Znamy ceny oficjalnych akcesoriów dla Nexusa 9 | Tabletowo.pl

Znamy ceny oficjalnych akcesoriów dla Nexusa 9

Dołącz do dyskusji 0

W amerykańskim Play Store pojawiły się oficjalne akcesoria dla zaprezentowanego przedwczoraj tabletu Nexus 9, powstałego przy współpracy Google i HTC.

Bez tytułu

Pierwszym i znanym nam od premiery Nexusa 9 akcesorium jest etui z klawiaturą fizyczną. Google chce w ten sposób przekonać nas, że tablet ten jest świetny nie tylko do rozrywki i konsumpcji treści, ale także do pracy. Cena – niestety – rozczarowuje, ponieważ etui to zostało wycenione na 129 dolarów. Zakładając, że urządzenie w ogóle będzie sprzedawane w Polsce, przyjdzie nam za nie zapłacić zapewne sporo ponad 400 złotych.

Bez tytułu2

Poza etui z klawiaturą pojawiło się także zwykłe etui, które jak widać na zdjęciu, posłuży nam także za podstawkę pod tablet. Będzie ono dostępne w czterech wersjach kolorystycznych, a kosztować ma 39 dolarów.

Co sądzicie o akcesoriach dla Nexusa 9? Czy rozważając kupno tego tabletu wybralibyście dedykowane etui z klawiaturą znając już jego cenę?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona