Znamy ceny Meizu MX3 w Europie! - Tabletowo.pl

Znamy ceny Meizu MX3 w Europie!

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Znamy ceny Meizu MX3 w Europie! Chińskie Nowości

Dziś we Francji miała miejsce konferencja zorganizowana przez Meizu, na której swoją europejską premierę miał flagowy model firmy, czyli Meizu MX3. Najważniejsze jednak dla nas – klientów – są podane ceny detaliczne. 

MX3 będzie dostępny już od marca, aczkolwiek początkowo wyłącznie na rynku francuskim. Będzie go można dostać w wielu sklepach, wymieniono między innymi: Amazon, LDLC, GROSBILL, Darty, CDiscount Materiel.net.

Ceny, ceny, ceny. Będą trzy wersje pojemnościowe – 16, 32 i 64 GB, za które trzeba będzie zapłacić kolejno 449, 499 i 549 euro.

 Tabletowo.pl Znamy ceny Meizu MX3 w Europie! Chińskie Nowości

Ważną informacją jest fakt, że Meizu MX3 będzie dostępny w niezmienionej formie, co oznacza, że jego specyfikacja obejmuje: 5,1-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1080 x 1800 pikseli i zagęszczeniu pikseli wynoszącym 412 ppi. Do tego jest procesor Exynos 5 Octa, który współpracuje z 2 GB pamięci RAM. Pozostałe parametry to przede wszystkim aparat 8 Mpix, kamerkę 2 Mpix, akumulator o pojemności 2400 mAh oraz Androida w wersji 4.2 Jelly Bean z interfejsem użytkownika Meizu Flyme 3.0.

Na konferencji powiedziano, że producent prowadzi rozmowy z francuskimi operatorami, by flagowiec MX3 mógł być szerzej dostępny.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona