Znamy cenę ZUK Edge. Będzie jednym z najtańszych urządzeń ze Snapdragonem 821 | Tabletowo.pl

Znamy cenę ZUK Edge. Będzie jednym z najtańszych urządzeń ze Snapdragonem 821

Dołącz do dyskusji 0

Premiera nowego modelu submarki Lenovo – ZUK Edge – najprawdopodobniej już w następnym tygodniu. Dzięki wcześniejszym przeciekom znamy już wygląd urządzenia i specyfikację. A od teraz także jego cenę. Zapowiada się naprawdę dobrze.

Smartfony ZUK są urządzeniami z dobrymi podzespołami za małe pieniądze. ZUK Edge będzie napędzany przez procesor Qualcomm Snapdragon 821, a do tego dostanie 6GB pamięci RAM, 64GB pamięci wewnętrznej i baterię 3000 mAh. Oprócz tego, znajdziemy jeszcze 5,5-calowy ekran Full HD oraz aparaty: 13 Mpix na tyle i 8 Mpix na przodzie. Na pokładzie przywita nas Android 7.0 Nougat.

Oprócz czarnej wersji, dostępny będzie też biało-złoty wariant, którego render niedawno wyciekł do sieci. Biała barwa pozwala dobrze zobaczyć cienkie ramki wokół ekranu i brak zakrzywionych krawędzi (mimo że to ostatnie sugerowałaby nazwa urządzenia).

gsmarena_002

Za ZUK Edge przyjdzie nam zapłacić 390 dolarów, czyli równowartość ~1650 zł. A to czyni to urządzenie jednym z najtańszych, mających na pokładzie Snapdragona 821. Premiera, jak zostało podane wcześniej, już w następnym tygodniu.

Źródło: GSMArena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona