iPhone-X-podobny Oukitel U18 taniej z okazji wprowadzenia do sprzedaży złotej wersji smartfona | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

iPhone-X-podobny Oukitel U18 taniej z okazji wprowadzenia do sprzedaży złotej wersji smartfona

Dołącz do dyskusji 0

Od czasu premiery iPhone’a X wielu producentów zdecydowało, że ich smartfony będą przypominać wyglądem najważniejszy telefon Apple. Oukitel był jednym z pierwszych, który dostarczył na rynek swojego klona iPhone’a z wycięciem w ekranie, w postaci modelu U18. Co więcej, jego zakup nie wypalał dziury w portfelu. 

Od teraz Oukitel U18 dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i złotym. Czarna wersja sprzedawana była od początku lutego, zaś złota odmiana trafiła do sprzedaży właśnie teraz.

Złoty U18 odznacza się tym, czym jego czarny poprzednik, czyli 5,85-calowym ekranem HD+ o proporcjach 21:9, pracującym w rozdzielczości 1512×720 pikseli. Tył urządzenia przypomina Huawei Mate 10 Pro przez metalowy pasek, biegnący poziomo przez linię podwójnego aparatu. Główny moduł kamery to sensor Sony IMX135 13 Mpix (zdjęcia mogą być interpolowane do 16 Mpix), zaś przedni aparat ma 8 Mpix (OmniVision, z interpolacją do 13 Mpix).

W środku smartfon kryje procesor MediaTeka MT6750T, 4 GB i 64 GB pamięci masowej. Razem z systemem Android 7.0 Nougat, powinno tworzyć to całkiem przyjemną platformę użytkową. Bateria ma pojemność 4000 mAh, zaś urządzenie odblokujemy również przy pomocy identyfikacji twarzy.

Złota wersja Oukitela U18 jest tymczasowo przeceniona na 155,41 dolara. Ofertę z telefonem znajdziemy na tej stronie sklepu.

Wpis powstał przy współpracy z Oukitel

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona