Złoto, złoto, więcej złota! Tegoroczny iPhone X Plus może być tak prestiżowy, jak żaden iPhone dotąd | Tabletowo.pl

Złoto, złoto, więcej złota! Tegoroczny iPhone X Plus może być tak prestiżowy, jak żaden iPhone dotąd

Dołącz do dyskusji 0

O nowych iPhone’ach wiemy niewiele – przebłyskują już pierwsze informacje o tym, że będzie ich trzy, i że jeden z nich wyróżni się wielkością i kilkoma innymi rzeczami. Jedną z tych „rzeczy” jest wyjątkowy kolor. iPhone X Plus ma podobno świetnie prezentować się w złotych barwach.

To, co widzicie na grafice głównej oraz poniżej, to tylko rendery przygotowane przez jednego ze zdolnych grafików. Martin Hajek jest znany z dobrze wyglądających konceptów iPhone’ów – w zeszłym roku dostarczył sporo grafik ukazujących iPhone’a X, jeszcze przed jego premierą.

Tym razem, bazując na wiadomościach, jakoby 6,5-calowy iPhone X Plus miał wyjść na rynek również w złocie, Martin postarał się przygotować kilka grafik, które pomagają to sobie wyobrazić. Jedną z propozycji jest czarny model ze złotymi elementami – ten najbardziej przypadł mi do gustu.

W iPhonie X Plus mamy znaleźć jeszcze kilka innych nowości. Apple podobno rozważa wprowadzenie do tego modelu Dual SIM-a, albo kompletne przerzucenie się na e-SIM. Największy smartfon z rodziny nadgryzionych jabłek ma też zyskać funkcję dzielenia ekranu.

Oczywiście wszystko okaże się – jak to mówią – w praniu. Rozsądne wydaje się jednak, że Apple w jakiś sposób będzie chciało umotywować cenę 6,5-calowego iPhone’a. Bo to, że będzie ona rekordowo wysoka, też raczej nie ulega wątpliwości.

Mamy luty, więc wkrótce zaczną się przecieki dotyczące nowego iPhone’a. Na pierwszy ogień idzie iPhone X Plus

źródło: martinhajek.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona