Teraz nie napada się na pociągi ze złotem. Teraz kradnie się iPhone’y X z ciężarówek UPS-u | Tabletowo.pl

Teraz nie napada się na pociągi ze złotem. Teraz kradnie się iPhone’y X z ciężarówek UPS-u

Dołącz do dyskusji 0

Złodzieje ukradli ponad 300 iPhone’ów X z ciężarówki UPS, dostarczającej je do Apple Store w San Francisco. Mają rozmach…

Trzej mężczyźni w bluzach poruszający się po ulicy białą furgonetką marki Dodge, włamali się do ciężarówki UPS zaparkowanej przy sklepie Apple w Stonestown San Francisco. Zdarzenie miało miejsce wczoraj, około godziny 11:30 czasu lokalnego. Złodzieje ukradli w sumie 313 sztuk iPhone’ów X o łącznej wartości ponad 370 000 dolarów.

Mężczyźni uciekli i nie zostali jeszcze schwytani, policja z San Francisco bada sprawę.

Wszystkie smartfony były skatalogowane, a ich dane zawierają zarówno opis jak i numer seryjny, dlatego nie będzie problemu z rozpoznaniem skradzionych urządzeń. iPhone’ów X w Apple Store w Stonestown wystarczy dla wszystkich chętnych, gdyż braki w zaopatrzeniu zostaną uzupełnione.

Apple Store w Stonestown, San Francisco

iZłodzieje zapewne się już tym specjalnie nie przejmują, przygotowując towar do wprowadzenia go na czarny rynek. Co za czasy, kiedy kradzież iPhone’ów jest bardziej opłacalna niż staroszkolny napad na bank albo pociąg.

źródło: KTSF Channel przez PhoneArena, Apple

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona