Zewnętrzne moduły GPS dla Asusa Transformer Prime już w Polsce (zdjęcia) | Tabletowo.pl

Zewnętrzne moduły GPS dla Asusa Transformer Prime już w Polsce (zdjęcia)

Dołącz do dyskusji 0
zewnętrzny moduł GPS Prime

Nie tak dawno nasi zagraniczni koledzy po fachu informowali, że pierwsi właściciele tabletu Asus Transformer Prime, którzy zamówili zewnętrzne moduły GPS, dostali akcesoria. Dziś na moją redakcyjną skrzynkę mejlową dostałam kilka zdjęć od Łukasza (dzięki!), który właśnie otrzymał przesyłkę od tajwańskiego producenta, podobnie jak dwa dni wcześniej inny nasz Czytelnik. A to oznacza tylko jedno: jeśli zamówiliście akcesorium dla swojego urządzenia, na dniach powinno u Was być, a z całą pewnością można powiedzieć, że jest już w drodze.

Jak poinformował nas Łukasz, paczka jest wysyłana kurierem z serwisu Asusa w czeskiej Ostravie, a w kopercie znajduje się tylko sam moduł. Akcesorium waży ok. 40 g i jest wykonane z plastiku, w kolorze identycznym, jak obudowa posiadanego Transformera Prime.

Co do samego działania – po krótkim teście przeprowadzonym w domu można stwierdzić, że nie można mieć najmniejszych zastrzeżeń. Znajdując się ok. 1,5 m od okna tablet łapie sygnał 3-4 satelitów, co bez zewnętrznego modułu było niewykonalne.

Montaż zewnętrznego modułu GPS jest bardzo prosty, podłącza się go do 40-pinowego złącza tabletu. Jak się dobrze domyślacie, nie można jednocześnie korzystać z klawiatury i GPS-u czy też ładować urządzenia podczas używania tegoż modułu.

zewnętrzny moduł GPS Prime zewnętrzny moduł GPS Prime zewnętrzny moduł GPS Prime zewnętrzny moduł GPS Prime zewnętrzny moduł GPS Prime zewnętrzny moduł GPS Prime

Podziękowania dla KutkuS za podesłanie zdjęć! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona