ZeptoLab zapowiada Cut The Rope 2 - Tabletowo.pl

ZeptoLab zapowiada Cut The Rope 2

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl ZeptoLab zapowiada Cut The Rope 2 Aplikacje Nowości

Mimo iż gra Cut The Rope doczekała się już dwóch oficjalnych kontynuacji (noszących podtytuły Experiments i Time Travel) to jednak  fani sympatycznego potworka wciąż z niecierpliwością wyczekują pełnoprawnej części drugiej. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie będą oni musieli już czekać zbyt długo.

Firma ZeptoLab zapowiedziała bowiem, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, tytuł ten pojawi się w App Store już 19 grudnia. Mimo iż twórcy nie chcą jeszcze zdradzić żadnych konkretów dotyczących najnowszej części przygód OmNoma, to jednak wiemy już, że Cut The Rope 2 będzie stawiać znacznie większy nacisk na fabułę niż miało to miejsce w przypadku jej poprzedniczek. Nasz bohater opuści bowiem laboratorium i wyruszy w podróż w trakcie której nie tylko zwiedzi nowe lokacje (takie jak park, metro czy śmietnisko), ale też pozna nowych towarzyszy, z których każdy doda coś od siebie do mechaniki rozgrywki.

Niestety, nie wiadomo jeszcze czy Cut The Rope 2 będzie tytułem płatnym, czy też jego twórcy zdecydują się na modny ostatnio model freemium. Nie ma też jeszcze żadnych informacji odnośnie wersji przeznaczonej na urządzenia z systemem Android, chociaż można śmiało założyć, że prędzej czy później i tak pojawi się ona w Google Play.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona