Samsung nie dopilnował swojej strony internetowej. Wyciekły zdjęcia nowego Galaxy Watch 17

Samsung nie dopilnował swojej strony internetowej. Wyciekły zdjęcia nowego Galaxy Watch

Wygląda na to, że Samsung właśnie ujawnił wygląd swojego kolejnego smartwatcha. Galaxy Watch to niezaprezentowany jeszcze następca udanego Gear S3, choć sprawia wrażenie bardziej klasycznego niż sportowego. Zbliża go to do edycji Gear S3 Classic, gdyż podstawowy Gear S3 celował właśnie w bardziej nowoczesny styl.

Jako pierwsza, na trop wyglądu Galaxy Watch trafiła użytkowniczka Twittera @sugabeticme, zaś temat szybko podjął członek redakcji cnet. Odnalazł on na amerykańskiej stronie Samsunga smartwatch, który nie miał jeszcze swojej premiery. Pod zegarkiem o okrągłej tarczy 42 mm, w kolorze różowego złota, pojawił się podpis „Galaxy Watch”. Tak, to na premierę tego urządzenia noszonego od Samsunga czekamy.

 

Przeciek jest potwierdzeniem, że Samsung zrywa z dotychczasowym nazewnictwem swoich smartwatchy – nie będzie zatem Gear S4, a niebawem zobaczymy więc Galaxy Watch. Spodziewamy się, że nowa linia urządzeń noszonych wprowadzi zmianę godną takiego odświeżenia marki. W zegarku na pewno zobaczymy Tizena 3 jako system operacyjny i najprawdopodobniej doświadczymy jakiejś integracji z głosowym asystentem Bixby.

Samsung nie dopilnował swojej strony internetowej. Wyciekły zdjęcia nowego Galaxy Watch 18
zdj. cnet

Krótko po opublikowaniu informacji o przecieku, Samsung zdjął ze swojej strony linki prowadzące do nowego smartwatcha. Obecnie nie ma już jak mu się przyjrzeć. Pozostały nam jednak zrzuty ekranu, wykonane przez Scotta Steina z cnet. Jak wiadomo, w internecie nic nie ginie.

Samsung nie dopilnował swojej strony internetowej. Wyciekły zdjęcia nowego Galaxy Watch 19
zdj. The Verge

źródło: @sugabeticmecnet przez The Verge