Zdjęcia prasowe przedstawiające Xiaomi Mi 5 w czterech wersjach kolorystycznych dostały się do sieci

Wygląd przedniego panelu Xiaomi Mi 5 był już, od jakiegoś czasu, mniej więcej znany. Tym razem jednak pojawiły się grafiki przedstawiające urządzenie w pełnej okazałości w czterech różnych wersjach kolorystycznych.

Na froncie Xiaomi Mi 5 znajdziemy 5,2-calowy wyświetlacz w rozdzielczości Full HD. Po bokach ekranu bardzo wąskie ramki, natomiast od dołu i od góry są one już, jak dla mnie, stanowczo za duże.

Nad wyświetlaczem umieszczono logo „MI”, podstawowe czujniki, głośnik do rozmów oraz kamerkę do selfie o matrycy 8 Mpix, na dole natomiast znajdziemy fizyczny klawisz z wbudowanym skanerem linii papilarnych.

The-new-fingerprint-scanner-is-embedded-inside-the-new-home-button

Na tyle natomiast znalazło się miejsce na 16-megapikselowy aparat główny zlokalizowany w lewym, górnym rogu. Obok niego znajdziemy dwie diody LED. Tył wydaje się być wykonany ze szkła, ramki natomiast stworzone będą z metalu.

Xiaomi Mi 5 będzie dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, złotej, różowej oraz białej. Dla przypomnienia dodam, że w urządzeniu znajdziemy procesor Qualcomm Snapdragon 820, 3 lub 4 GB pamięci RAM, akumulator o pojemności 3600 mAh oraz złącze USB typu C.

Źródło: phonearena