Zdjęcia nowego Nexusa 10 od LG? - Tabletowo.pl

Zdjęcia nowego Nexusa 10 od LG?

Dołącz do dyskusji 0

Tak dla odmiany, trochę spekulacji na niedzielny wieczór. Jak powszechnie wiadomo, wiele premier poprzedzanych jest najróżniejszymi wyciekami. Czasem jest to taktyczne zagranie ze strony producenta, by po prostu zwrócić uwagę. Niekiedy pracownik firmy wrzuci coś do internetu z… najróżniejszych powodów. Często również bywa, że taki przeciek to zwykły fotomontaż czy inny blef. Jak jest w przypadku dwóch zdjęć, rzekomo dotyczących nowej wersji Nexusa 10?

Tabletowo.pl Zdjęcia nowego Nexusa 10 od LG? LG Plotki / Przecieki

W ten weekend na znanym serwisie Reddit umieszczone zostały dwa osobne zdjęcia. Jedno z nich pochodzi – według zamieszczonej informacji – przedstawiciela firmy Telefonica (hiszpański operator telekomunikacyjny), który jest ponoć niezadowolony ze swojej pracy. Choć grafika jest mało czytelna, można ogólnie pokusić się o kilka wniosków. Po pierwsze, cena urządzenia wyniesie 299 funtów (czyli około 480 dolarów). Możliwe również, że tablet będzie oferował możliwość nawiązywania rozmów telefonicznych. Kolejne co się rzuca w oczy, to launcher urządzenia. Wygląda on jak Google Experience z najnowszego systemu Android 4.4 (KitKat). Pozostaje jeszcze widoczna część przedniej obudowy, czyli najprawdopodobniej głośnik. Czyżby potwierdzenie opcji rozmów telefonicznych?

Tabletowo.pl Zdjęcia nowego Nexusa 10 od LG? LG Plotki / Przecieki

W przypadku drugiego zdjęcia nie jest znane źródło ani motywacja udostępnienia. To co wydaje się pewne, to podobieństwo między urządzeniami z jednej i drugiej grafiki. O czym można tutaj spekulować? Przede wszystkim wygląda na to że, w przeciwieństwie do poprzedniego Nexusa 10, kolejnej generacji nie stworzy firma Samsung, a LG. Dodatkowo widoczny jest numer urządzenia: LG-V510. Brzmi znajomo? Dla regularnych czytelników z pewnością, gdyż już o tym pisaliśmy wcześniej. Podejrzenie padło wówczas na Nexusa 8, gdyż w tamtym okresie nieznane urządzenie LG-V510 otrzymało certyfikat Bluetooth. Czyżby zatem chodziło o Nexusa 10 (2013)?

To nie wszystkie wycieki dotyczące tego tabletu – w ostatnim czasie pojawiła się pełna specyfikacja urządzenia. Chyba nie powinno to już nas dziwić, przy pierwszej generacji otrzymaliśmy nawet zdjęcia w podobnych okolicznościach.

No nic, premiera urządzenia jest podejrzewana na okolice 22 listopada, czyli już w przyszłym tygodniu – wtedy okaże się, ile z tych informacji jest prawdziwych. A póki co, pozostaje nam tylko spekulować ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona