Zdaniem T-Mobile iPhone 7 to bestseller - Tabletowo.pl

Zdaniem T-Mobile iPhone 7 to bestseller

Spodziewaliście się słabej sprzedaży iPhone’a 7? No to mamy pewne zaskoczenie. Zdaniem przedstawicieli firmy T-Mobile, iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus to najlepiej sprzedające się telefony w ich ofercie. Istne bestsellery.

Analitycy nie przewidują raczej dużej popularności iPhone’a 7. Zdaniem specjalistów większe zainteresowanie flagowcem Apple pojawi się dopiero w przyszłym roku, kiedy firma ma wypuścić urządzenie z większą liczbą zmian. Okazuje się jednak, że iPhone 7 nie radzi sobie wcale tak źle. Przynajmniej, u niektórych.

Zdaniem T-Mobile iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus podczas weekendu otwierającego sprzedaż wyprzedził pod kątem zamówień swoich poprzedników – iPhone’a 6 oraz iPhone’a 6 Plus. Sprzedaje się jakieś cztery razy lepiej.

Warto zaznaczyć tutaj dwie rzeczy. Bestsellerowa sprzedaż dotyczy obszaru Stanów Zjednoczonych, nie jest znana natomiast w innych krajach. Kolejna sprawa, to popularność czarnej wersji iPhone’a 7. Wygląda na to, że powrót do stylistyki iPhone’a 3Gs przypadł do gustu wielu klientom. Sam Apple na razie nie zdradził, ile iPhone’ów 7 zostało zamówionych. Firma wręcz postanowiła zataić w tym roku statystyki z weekendu otwierającego sprzedaż. W poprzednich latach zawsze podawano liczby zamówionych urządzeń, w tym – nie. Przypadek? Nie sądzę ;)

Źródło: T-Mobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona