Zbliża się premiera Dell Latitude 11 5000 - 10,8″ z Windowsem 10 w odpornej obudowie | Tabletowo.pl

Zbliża się premiera Dell Latitude 11 5000 – 10,8″ z Windowsem 10 w odpornej obudowie

Dołącz do dyskusji 0

Od jakiegoś czasu nie poznaliśmy żadnej tabletowej nowości Della. Podczas gdy czekamy na nową generację modeli z serii Venue, na temat których spekuluje się już od dłuższego czasu, do sieci przeciekły informacje dotyczące innego produktu, Dell Latitude 11 5000.

Pierwsze szczegóły na jego temat zdradził Microsoft podczas swojej konferencji prasowej, która odbyła się na targach IFA kilka dni temu. Nie padły jednak szczegóły odnośnie parametrów technicznych, których możemy po nim oczekiwać ani o dacie premiery. Tymczasem niemiecki portal Giga zamieścił jeden ze slajdów pochodzący z prezentacji produktu, z którego dowiadujemy się szczątkowych danych na jego temat.

I tak, Dell Latitude 10 5000 zostanie wyposażony w 10,8-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Jak przystało na serię Latitude, do tabletu będzie można dokupić aktywny rysik. Samo urządzenie będzie działało pod kontrolą Windowsa 10 i będzie oferowało dwie stacje dokujące. Pierwszą będzie typowa ładowarka biurkowa, drugą natomiast – stacja z klawiaturą oraz dodatkowym akumulatorem.

Warto zaznaczyć również, że Dell Latitude 5000 będzie sprzętem spełniającym normy oporności na skrajne temperatury, wstrząsy, upadki.

Premiera modelu spodziewana jest w styczniu 2016 roku. Mają zadebiutować dwie wersje: 5175 i 5179, aczkolwiek w tym momencie nie wiadomo czym będą się różniły.

dell_latitude_11_5000_2

źródło: NotebookItalia, Giga

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona