W przyszłym roku OnePlus wypuści na rynek… telewizor | Tabletowo.pl

W przyszłym roku OnePlus wypuści na rynek… telewizor

Dołącz do dyskusji 0

OnePlus od jakiegoś czasu coraz mocniej rozpycha się w segmencie flagowych smarfonów, regularnie prezentując naprawdę ciekawe urządzenia. Dla producenta to najwyraźniej jednak za mało – doczekaliśmy się bowiem zapowiedzi wskazującej na to, że już w przyszłym roku zadebiutuje telewizor OnePlus TV.

Debiut na rynku telewizorów może być dla OnePlusa trudny. Konkurencja jest bowiem tutaj bardzo silna. Koncern chce jednak w segmencie tym postawić na urządzenie klasy premium, które zaoferuje użytkownikom bardzo wysoką jakość wykonania. OnePlus zaznacza ponadto, że sprzęt ma charakteryzować mocny nacisk na jakość wyświetlanego obrazu i odtwarzanego dźwięku.

Ujawniono również, że OnePlus TV ma mieć też rozdzielczość 4K i wsparcie dla HDR. Poza tym nieznana jest jeszcze jego pełna specyfikacja, jednak możemy spodziewać się, że producent postawi na komponenty najwyższej klasy i że będzie to sprzęt klasy Smart TV. OnePlus do tego obiecuje regularne aktualizacje dla swojego telewizora przez pięć lat. W tej chwili tak długiego okresu wsparcia nie oferuje chyba żaden z czołowych producentów.

Carl Pei drugim Timem Cookiem? Usunie gniazdo audio jack z OnePlusa 6T, żeby sprzedać słuchawki z USB typu C

Telewizor od OnePlusa ma mieć także asystenta głosowego i Sztuczną Inteligencję na pokładzie. Do tego będzie również możliwa współpraca na linii telewizor-smartfon – najprawdopodobniej w celu wyświetlania plików z naszej słuchawki na dużym ekranie.

Już teraz można więc założyć, że OnePlus TV nie będzie należał do najtańszych. Aby się jednak o tym przekonać, musimy uzbroić się w trochę cierpliwości. Spodziewam się, że w ciągu najbliższych tygodni w sieci pojawią się kolejne informacje na temat telewizora od OnePlusa i że do końca bieżącego roku będziemy już znali wszystkie jego parametry.

Źródło: OnePlus dzięki Android Central

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona