Sony Xperia XZ Premium w nowym kolorze. Jak się zapatrujecie na "Kultową Czerwień"? 18
Sony Xperia XZ Premium Rosso: Kultowa Czerwień (fot. Sony)

Sony Xperia XZ Premium w nowym kolorze. Jak się zapatrujecie na „Kultową Czerwień”?

Sony praktycznie zawsze po jakimś czasie od oficjalnej premiery wypuszcza na rynek nowe wersje kolorystyczne swoich high-endów. Xperia XZ Premium nie będzie wyjątkiem. Wkrótce w sprzedaży pojawi się model w czerwonej obudowie, którą sam producent nazywa „Kultową Czerwienią”.

Nie jestem znawcą kolorów, więc nie wiem, czy rzeczywiście jest ona taka „kultowa”, ale na pewno odcień jest bardzo wyraźny i soczysty. Ja osobiście nie jestem fanem akurat tego koloru, jednak nie wątpię, że znajdą się tuziny osób, które zakochają się w nim od pierwszego wejrzenia i będą przekonane, że to właśnie na taki smartfon czekały.

Sony Xperia XZ Premium w nowym kolorze. Jak się zapatrujecie na "Kultową Czerwień"? 20
Sony Xperia XZ Premium Rosso: Kultowa Czerwień (fot. Sony)

Sony Xperia XZ Premium w czerwonej obudowie trafi do sprzedaży w Polsce w listopadzie. Jak podaje producent, smartfon w takim wydaniu dostępny będzie wyłącznie w ofercie sieci Play oraz na tzw. wolnym rynku. Co bardziej niecierpliwi dostaną jednak szansę zdobycia go trochę wcześniej. Przygotowano bowiem dwa konkursy: jeden pojawi się na >oficjalnym profilu Sony Mobile na Facebooku<, natomiast drugi na >profilu telewizji AXN< (również na Facebooku). Według zapowiedzi, mają się one rozpocząć „za kilka dni”, więc zainteresowani powinni śledzić obie strony.

Sony nie wspomina nic o cenie Xperii XZ Premium w czerwonej obudowie, ale najpewniej smartfon będzie kosztował (w sklepach) tyle samo, co pozostałe wersje, tzn. 3199 złotych. O ile oczywiście nie zdążą one w międzyczasie stanieć, ponieważ do premiery nowej odsłony flagowca pozostał jeszcze około miesiąc, a to całkiem sporo czasu.

Jak Wam się podoba Sony Xperia XZ Premium Rosso: Kultowa Czerwień?

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2017/06/13/recenzja-test-sony-xperia-xz-premium/

Źródło: informacja prasowa