Elasto Mania Remastered na PC i konsole

Na to czekały miliony. Nadchodzi Elasto Mania Remastered na konsole i PC!

W 2000 roku (a także przez wiele następnych lat) szkolnym królem zajęć informatyki bez wątpienia była Elasto Mania, prosta i niezwykle trudna gra zręcznościowa, na której wychowały się całe pokolenia polskich graczy. Teraz pora więc zachęcić do siebie kolejne pokolenia, przy pomocy Elasto Mania Remastered.

Nadchodzi Elasto Mania Remastered na konsole i PC!

Nie ma co ukrywać, że Elasto Mania Remastered raczej kierowana jest nie tyle do nowych graczy, ile do starych „wyjadaczy” którzy tak jak i ja, mają z Elasto Manią wiele miłych wspomnień z dzieciństwa. W zeszłym roku oryginalna Elasto Mania pojawiła się na platformie Steam, gdzie zgodnie z oczekiwaniami cieszyła się sporą popularnością.

Grę tę możecie tam nadal kupić w cenie zaledwie 21,37 złotych, co warto zrobić, bo wersja Remastered zostanie udostępniona wszystkim posiadaczom tej wersji całkowicie bezpłatnie.

To dobra informacja, ale sugeruje ona również, że odświeżona wersja tego hitu sprzed lat, raczej nie będzie znacząco różnić się od swego pierwowzoru, o czym informują zresztą sami twórcy. Spodziewać się więc możemy kilku nowych grafik wysokiej jakości i paru pomniejszych nowości, ale o przejściu na nowy silnik gry raczej nie mamy co myśleć.

Elasto Mania Remastered wydana zostanie na PC, a także konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox Series S|X, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Niestety nie znamy jeszcze daty premiery, ta odbyć ma się jeszcze w 2021 roku. Ja na swoim Switchu z przyjemnością przypomnę sobie stare dobre czasy podstawówki ;)

Twórcy w niedalekiej przyszłości planują wypuścić wersję Beta Elasto Mania Remastered. Wszystkich zainteresowanych odsyłam więc do TEGO formularza zgłoszeniowego. Jeśli zaś chcielibyście dostawać mailowe informacje na temat samego projektu, to możecie skorzystać z TEJ STRONY, podając swój adres email.