Huawei P20 Pro i Xiaomi Redmi Note 5 o kilkaset złotych tańsze! A to tylko wybrany sprzęt z promocji Black Friday | Tabletowo.pl

Huawei P20 Pro i Xiaomi Redmi Note 5 o kilkaset złotych tańsze! A to tylko wybrany sprzęt z promocji Black Friday

Dołącz do dyskusji 0

Święta już za nieco ponad miesiąc. Wszyscy zaczynają polowanie na prezenty dla najbliższych i… dla samego siebie. Był już Dzień Singla, najbliższą okazją, by kupić coś taniej będzie Black Friday, a później jeszcze Cyber Monday. I choć „Czarny piątek” wypada dopiero 23 listopada, sklepy należące do grupy x-kom już teraz zaczynają kusić ciekawymi promocjami. Wśród nich znajdziemy oferty między innymi na smartfony Xiaomi Redmi Note 5 i Huawei P20 Pro.

Black Friday w x-kom

I to właśnie od nich wypada zacząć niniejszy wpis, bo z punktu widzenia smartfonowych freaków to właśnie te promocje wyglądają najciekawiej. Nie tylko ze względu na fakt, że w promocji znalazły się bardzo popularne modele, ale przede wszystkim przez to, że są przecenione o kilkaset złotych. Nie trzymając Was już dłużej w niepewności:

Łatwo jest zauważyć, że są to najniższe ceny na wszystkie trzy modele w polskiej dystrybucji. Jeśli więc ktoś jest zainteresowany wejściem w posiadanie jednego z nich, powinien sobie zapisać w kalendarzu, że promocja Black Friday w x-kom startuje 23 listopada o 8:00.

x-kom zapowiada, że w promocji znajdzie się ponad 90 000 sztuk produktów o wartości ponad 30 milionów złotych. Cóż, nie pozostaje nic innego, jak zacierać ręce i (nie)cierpliwie czekać do najbliższego piątku.

Oczywiście smartfony to nie wszystkie urządzenia, jakie doczekają się obniżek cen. Oprócz nich będzie można kupić sporo taniej inny sprzęt, w tym między innymi:

W al.to Black Friday i piąte urodziny sklepu

Z nieco innego asortymentu będą mogli skorzystać klienci sklepu al.to. Wśród przecenionych produktów znajdą się między innymi:

A to nie koniec atrakcji, bowiem sklep, początkowo znany pod nazwą Satysfakcja, obchodzi piątą rocznicę istnienia. W związku z tym możemy liczyć na cyklicznie zmieniające się promocje, darmową dostawę na wybrane produkty i szereg niespodzianek. Wystarczy kliknąć w link poniżej:

Oferta urodzinowa al.to

Warto wspomnieć, że Black Friday będzie obowiązywał we wszystkich trzech sklepach, należących do grupy x-kom. Poniżej odnośniki do stron promocji w każdym z nich:

Wpis powstał przy współpracy z x-kom

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona