Huawei P20 Pro i Xiaomi Redmi Note 5 o kilkaset złotych tańsze! A to tylko wybrany sprzęt z promocji Black Friday

Święta już za nieco ponad miesiąc. Wszyscy zaczynają polowanie na prezenty dla najbliższych i… dla samego siebie. Był już Dzień Singla, najbliższą okazją, by kupić coś taniej będzie Black Friday, a później jeszcze Cyber Monday. I choć „Czarny piątek” wypada dopiero 23 listopada, sklepy należące do grupy x-kom już teraz zaczynają kusić ciekawymi promocjami. Wśród nich znajdziemy oferty między innymi na smartfony Xiaomi Redmi Note 5 i Huawei P20 Pro.

Black Friday w x-kom

Reklama

I to właśnie od nich wypada zacząć niniejszy wpis, bo z punktu widzenia smartfonowych freaków to właśnie te promocje wyglądają najciekawiej. Nie tylko ze względu na fakt, że w promocji znalazły się bardzo popularne modele, ale przede wszystkim przez to, że są przecenione o kilkaset złotych. Nie trzymając Was już dłużej w niepewności:

Łatwo jest zauważyć, że są to najniższe ceny na wszystkie trzy modele w polskiej dystrybucji. Jeśli więc ktoś jest zainteresowany wejściem w posiadanie jednego z nich, powinien sobie zapisać w kalendarzu, że promocja Black Friday w x-kom startuje 23 listopada o 8:00.

x-kom zapowiada, że w promocji znajdzie się ponad 90 000 sztuk produktów o wartości ponad 30 milionów złotych. Cóż, nie pozostaje nic innego, jak zacierać ręce i (nie)cierpliwie czekać do najbliższego piątku.

Oczywiście smartfony to nie wszystkie urządzenia, jakie doczekają się obniżek cen. Oprócz nich będzie można kupić sporo taniej inny sprzęt, w tym między innymi:

W al.to Black Friday i piąte urodziny sklepu

Z nieco innego asortymentu będą mogli skorzystać klienci sklepu al.to. Wśród przecenionych produktów znajdą się między innymi:

A to nie koniec atrakcji, bowiem sklep, początkowo znany pod nazwą Satysfakcja, obchodzi piątą rocznicę istnienia. W związku z tym możemy liczyć na cyklicznie zmieniające się promocje, darmową dostawę na wybrane produkty i szereg niespodzianek. Wystarczy kliknąć w link poniżej:

Oferta urodzinowa al.to

Warto wspomnieć, że Black Friday będzie obowiązywał we wszystkich trzech sklepach, należących do grupy x-kom. Poniżej odnośniki do stron promocji w każdym z nich:

Wpis powstał przy współpracy z x-kom