Zane Lowe dołączy do ekipy Apple | Tabletowo.pl

Zane Lowe dołączy do ekipy Apple

Dołącz do dyskusji 0

Zane Lowe uznawany jest powszechnie za jednego z najbardziej wpływowych prezenterów radiowych, a prowadzona przez niego wieczorna audycja w radiu BBC Radio 1 otworzyła drogę do sukcesu wielu młodym, obiecującym artystom. Już za kilka dni zakończy on jednak swoją kilkunastoletnią współpracę z brytyjską rozgłośnią, by dołączyć do zespołu giganta z Cupertino.

Jak na razie brak oficjalnych informacji na temat stanowiska, jakie popularny DJ obejmie w swoim nowym miejscu pracy, jednak można spokojnie założyć, że będzie miało ono związek z nową usługą nad którą obecnie pracuje Apple. Nie od dziś wiadomo bowiem, iż producent iUrządzeń planuje już niedługo zaoferować swoim klientom nowy serwis strumieniowania muzyki powstały w oparciu o wykupione jakiś czas temu Beats Music. Plotka głosi, że oficjalna premiera nowej usługi odbędzie się już niedługo, bo przy okazji aktualizacji systemu iOS do wersji 8.4 (chociaż znacznie bardziej prawdopodobna wydaje się wersja 9.0). Obecność Lowe w zespole może nie tylko wpłynąć na jakość proponowanej oferty, ale też z pewnością zwiększy nieco prestiż wspomnianego serwisu, zwłaszcza wśród brytyjskich słuchaczy.

Ostatni występ Zane’a w BBC Radio 1 będzie można usłyszeć 5 marca. Jego miejsce w roli prowadzącej program zajmie Annie Mac.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona