Zamieszanie z tabletami Archosa z serii G9 w roli głównej - Tabletowo.pl

Zamieszanie z tabletami Archosa z serii G9 w roli głównej

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Zamieszanie z tabletami Archosa z serii G9 w roli głównej Nowości

Archos. Producent kojarzący się z tabletami oferującymi przeciętne parametry techniczne za niewielkie pieniądze. Ostatnimi czasy firma chciała nieco zmienić swój wizerunek, przedstawiając urządzenia mogące powalczyć danymi technicznymi i ceną z tabletami znanych producentów (80 G9 i 101 G9). Całość można jednak podsumować jednym zdaniem: „a miało być tak pięknie…”.

Okazało się bowiem, że najmocniejsze tablety – czyli z dwurdzeniowymi procesorami TI OMAP o taktowaniu 1,5GHz, trafią do sprzedaży dopiero na początku przyszłego roku (zamiast w październiku). Do tego czasu czekający klienci zdążą stracić cierpliwość i skierować swe zainteresowanie w stronę innych urządzeń o podobnych parametrach.

Poniżej znajdziecie tabelkę przedstawiającą w bardzo przejrzysty sposób dostępność i ceny poszczególnych wersji tabletów Archosa z serii G9:

Tabletowo.pl Zamieszanie z tabletami Archosa z serii G9 w roli głównej Nowości

Parametry techniczne obu modeli znajdziecie tutaj.

Dzięki Pablo za ifno!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona