Zamawianie jedzenia prosto z wyszukiwarki Google

Kilka dni temu gigant z Mountain View wprowadził możliwość zamawiania jedzenia prosto ze swojej wyszukiwarki Google. Niestety, na chwilę obecną działa to tylko na terenie USA.

Reklama

Dzięki tej funkcji, gdy będziemy mieli pusto w żołądku, będziemy mogli zamówić interesujące nas jedzenie prosto z najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki. Na poniższej animacji możemy zobaczyć jak to wygląda w praktyce.

nexus2cee_mission_chinese_g-_v3

Reklama

Według mnie jest to bardzo dobra i przydatna funkcja, ponieważ nie zawsze chce nam się szukać numeru telefonu do danej restauracji, żeby zadzwonić i zamówić potrawę. Google coraz bardziej ułatwia nam życie. Miejmy nadzieję, że ta funkcja szybko dotrze do Polski. Czekam na to z niecierpliwością. A Wy jesteście nią zainteresowani? Czy według Was będzie ona przydatna czy to tylko zbędny dodatek? Zapraszam do dyskusji w komentarzach.

    1. Podobno nie trzeba koniecznie jeść przez google. Nie trzeba przez nich szukać czy pisać. Ale to tylko miejskie legendy.

  1. Kolejny kanał sprzedażowy zaimplementowany w wynikach wyszukiwania. W specyficznych sytuacjach może się przydać. Normalnie jednak zamiast szukać konkretnej restauracji w google, wszedłbym bezpośrednio na pyszne, pizzaportal czy inne tego typu, poszukałbym po adresie i otrzymałbym przy okazji kilka alternatyw.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama