Zamawianie jedzenia prosto z wyszukiwarki Google | Tabletowo.pl

Zamawianie jedzenia prosto z wyszukiwarki Google

Dołącz do dyskusji 0

Kilka dni temu gigant z Mountain View wprowadził możliwość zamawiania jedzenia prosto ze swojej wyszukiwarki Google. Niestety, na chwilę obecną działa to tylko na terenie USA.

Dzięki tej funkcji, gdy będziemy mieli pusto w żołądku, będziemy mogli zamówić interesujące nas jedzenie prosto z najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki. Na poniższej animacji możemy zobaczyć jak to wygląda w praktyce.

nexus2cee_mission_chinese_g-_v3

Według mnie jest to bardzo dobra i przydatna funkcja, ponieważ nie zawsze chce nam się szukać numeru telefonu do danej restauracji, żeby zadzwonić i zamówić potrawę. Google coraz bardziej ułatwia nam życie. Miejmy nadzieję, że ta funkcja szybko dotrze do Polski. Czekam na to z niecierpliwością. A Wy jesteście nią zainteresowani? Czy według Was będzie ona przydatna czy to tylko zbędny dodatek? Zapraszam do dyskusji w komentarzach.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona